دانلود فیلم قطره اشک ✔️ Teardrop 2022 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم قطره اشک ✔️ Teardrop 2022 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

4.2/10 265
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :

این کابوس زمانی شروع می شود که یک معلم دانش آموزان خود را به یک سفر میدانی به یک شهر ارواح مبهم می برد که ممکن است خالی از سکنه باشد.

دانلود فیلم قطره اشک Teardrop 2022 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Teardrop 2022 قطره اشک با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود فیلم قطره اشک ✔️ Teardrop 2022 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

 1. ژانر:ترسناک معمایی| سال انتشار: ۲۰۲۲

منتشر کننده : imdb

خلاصه داستان:

 1. این کابوس زمانی شروع می شود که یک معلم دانش آموزان خود را به یک سفر میدانی به یک شهر ارواح مبهم می برد که ممکن است خالی از سکنه باشد…….
 2. سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.

  معرفی فیلم قطره اشک Teardrop 2022 با دوبله فارسی سانسور شده

  تریلر فیلم بزودی از رسانه دانلودز فیلم

  دانلود با کیفیت۷۲۰

  دانلود با کیفیت ۴۸۰

  درباره فیلم:

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.

  سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
 • ۱۷ اسفند ۱۴۰۱
 • ۰
 • 158 بازدید