دانلود مستند آزمایش بازی های ذهنی ✔️ Mind Games: The Experiment 2023 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

دانلود مستند آزمایش بازی های ذهنی ✔️ Mind Games: The Experiment 2023 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

5.8/10 169
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار :

آیا ورزش می تواند درخشان ترین ذهن ها را تیز کند؟ در این آزمایش پیشگامانه، چهار گیمر در سطح جهانی، که در ورزش‌های الکترونیکی، شطرنج، فال ماهجونگ و بازی‌های حافظه با هم رقابت می‌کنند، این را آزمایش کردند. ایجاد شده با پشتیبانی ASICS.

دانلود فیلم آزمایش بازی های ذهنی Mind Games: The Experiment 2023 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Mind Games: The Experiment 2023 آزمایش بازی های ذهنی با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود مستند آزمایش بازی های ذهنی ✔️ Mind Games: The Experiment 2023 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

 1. ژانر:مستند| سال انتشار: ۲۰۲۲

منتشر کننده : imdb

خلاصه داستان:

 1. آیا ورزش می تواند درخشان ترین ذهن ها را تیز کند؟ در این آزمایش پیشگامانه، چهار گیمر در سطح جهانی، که در ورزش‌های الکترونیکی، شطرنج، فال ماهجونگ و بازی‌های حافظه با هم رقابت می‌کنند، این را آزمایش کردند. ایجاد شده با پشتیبانی ASICS…….
 2. سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.

  معرفی فیلم آزمایش بازی های ذهنی Mind Games: The Experiment 2023 با دوبله فارسی سانسور شده

  تریلر فیلم بزودی از رسانه دانلودز فیلم

  دانلود با کیفیت۷۲۰

  دانلود با کیفیت ۴۸۰

  درباره فیلم:

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.

  سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
 • ۱۷ اسفند ۱۴۰۱
 • ۰
 • 112 بازدید