دانلود فیلم بیایید در نیمه راه ملاقات کنیم ✔️ Let’s Meet Halfway 2023 با دوبله فارسی رایگان

دانلود فیلم بیایید در نیمه راه ملاقات کنیم ✔️ Let’s Meet Halfway 2023 با دوبله فارسی رایگان

0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :

فیلمی از دانا دوریس و مکس اشمیتز درباره زوجی از راه دور که از عشق جدا می‌شوند و در شمال کالیفرنیا اتفاق می‌افتد. چارلی و اوری هر ماه یک بار در یک شهر روستایی بین آنها ملاقات می کنند تا عشق خود را حفظ کنند. در طول شش سفر برای ملاقات با یکدیگر، اسرار طولانی مدت حباب به سطح می آیند و رابطه آنها هرگز یکسان نخواهد بود.

دانلود فیلم بیایید در نیمه راه ملاقات کنیم ✔️ Let’s Meet Halfway 2023 با دوبله فارسی

دانلود فیلم بیایید در نیمه راه ملاقات کنیم ۲۰۲۳ با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود فیلم بیایید در نیمه راه ملاقات کنیم ✔️ Let’s Meet Halfway 2023 با دوبله فارسی رایگان

 1. ژانر:–| سال انتشار: ۲۰۲۲

منتشر کننده : imdb

زبان :  دوبله فارسی

زبان: انگلیسی | مدت‌: ۸۶ دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: WEB-DL

فرمت: MKV | محصول –| امتیاز:– از ۱۰

خلاصه داستان:

 1. آشیما چیبر : آشیما همیشه خوش‌آینده‌ترین دستیار کارگردان در طول دوران خود بوده است و این را با اولین فیلمش ثابت کرد. مشخصات او مملو از فیلم های بزرگ با کارگردانان مشهور است که باعث می شود قد او در صنعت فیلمسازی بسیار زیاد باشد. اولین حضور آشیما در تلویزیون نیز در جریان تغییر دوران تلویزیون هند رخ داد

  معرفی فیلم بیایید در نیمه راه ملاقات کنیم ✔️ Let’s Meet Halfway 2023 با دوبله فارسی سانسور شده

  تریلر فیلم بزودی از رسانه دانلودز فیلم

  بزودی..

  دانلود با کیفیت۷۲۰

  دانلود با کیفیت ۴۸۰

  آشیما چیبر : آشیما همیشه خوش‌آینده‌ترین دستیار کارگردان در طول دوران خود بوده است و این را با اولین فیلمش ثابت کرد. مشخصات او مملو از فیلم های بزرگ با کارگردانان مشهور است که باعث می شود قد او در صنعت فیلمسازی بسیار زیاد باشد. اولین حضور آشیما در تلویزیون نیز در جریان تغییر دوران تلویزیون هند رخ دادآشیما چیبر : آشیما همیشه خوش‌آینده‌ترین دستیار کارگردان در طول دوران خود بوده است و این را با اولین فیلمش ثابت کرد. مشخصات او مملو از فیلم های بزرگ با کارگردانان مشهور است که باعث می شود قد او در صنعت فیلمسازی بسیار زیاد باشد. اولین حضور آشیما در تلویزیون نیز در جریان تغییر دوران تلویزیون هند رخ دادنبرد یک مادر هندی مهاجر با سیستم مراقبت از خانواده نروژی و ماشین آلات قانونی محلی برای پس گرفتن حضانت فرزندانش.نبرد یک مادر هندی مهاجر با سیستم مراقبت از خانواده نروژی و ماشین آلات قانونی محلی برای پس گرفتن حضانت فرزندانش.نبرد یک مادر هندی مهاجر با سیستم مراقبت از خانواده نروژی و ماشین آلات قانونی محلی برای پس گرفتن حضانت فرزندانش.

امتیاز به این پست
 • ۱۹ اسفند ۱۴۰۱
 • ۰
 • 9 بازدید