دانلود فیلم باده میان چوته میان ✔️ Bade Miyan Chote Miyan 2023 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم باده میان چوته میان ✔️ Bade Miyan Chote Miyan 2023 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :

سال 2023 شروعی عالی برای فیلم‌هاست، و در اینجا پیش‌بینی‌شده‌ترین عناوین هندی سال را معرفی می‌کنیم که با توجه به بازدیدهای واقعی از صفحه بیش از 200 میلیون بازدیدکننده ماهانه از IMDb در سراسر جهان مشخص شده است.

دانلود فیلم باده میان چوته میان Bade Miyan Chote Miyan 2023 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Bade Miyan Chote Miyan 2023 باده میان چوته میان با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود فیلم حیوان ✔️ Animal 2023

 1. ژانر:اکشن کمدی هیجانی| سال انتشار: ۲۰۲۲

منتشر کننده : imdb

زبان :  دوبله فارسی

زبان: انگلیسی | مدت‌: ۸۶ دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: WEB-DL

فرمت: MKV | محصول –| امتیاز:– از ۱۰

خلاصه داستان:

 1. سال ۲۰۲۳ شروعی عالی برای فیلم‌هاست، و در اینجا پیش‌بینی‌شده‌ترین عناوین هندی سال را معرفی می‌کنیم که با توجه به بازدیدهای واقعی از صفحه بیش از ۲۰۰ میلیون بازدیدکننده ماهانه از IMDb در سراسر جهان مشخص شده است………هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.یک دانشمند در تلاش برای نجات زمین از یک سری حملات مرگبار شهاب سنگ، با ساعت مسابقه می دهد.

  معرفی فیلم باده میان چوته میان Bade Miyan Chote Miyan 2023 با دوبله فارسی سانسور شده

  تریلر فیلم بزودی از رسانه دانلودز فیلم

  بزودی…

  دانلود با کیفیت۷۲۰

  دانلود با کیفیت ۴۸۰

  درباره فیلم:

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

امتیاز به این پست
 • ۱۶ اسفند ۱۴۰۱
 • ۰
 • 29 بازدید