دانلود فیلم یک دروغ مصلحتی کوچک ✔️ A Little White Lie 2023 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم یک دروغ مصلحتی کوچک ✔️ A Little White Lie 2023 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

5.7/10 178
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :

هنگامی که یک دست‌کار ساکن شهر نیویورک با یک نویسنده مشهور و معروف منزوی اشتباه گرفته می‌شود، او را به دانشگاه می‌آورند تا در آنجا سخنرانی اصلی را برای نجات جشنواره ادبی مدرسه ارائه دهد.

 • زبان
 • مدت زمان 101 دقیقه
 • رده سنی R

دانلود فیلم یک دروغ مصلحتی کوچک A Little White Lie 2023 با دوبله فارسی

دانلود فیلم A Little White Lie 2023 یک دروغ مصلحتی کوچک با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود فیلم یک دروغ مصلحتی کوچک ✔️ A Little White Lie 2023 با دوبله فارسی زیرنویس چسبیده

 1. ژانر:کمدی| سال انتشار: ۲۰۲۲

منتشر کننده : imdb

خلاصه داستان:

 1. هنگامی که یک دست‌کار ساکن شهر نیویورک با یک نویسنده مشهور و معروف منزوی اشتباه گرفته می‌شود، او را به دانشگاه می‌آورند تا در آنجا سخنرانی اصلی را برای نجات جشنواره ادبی مدرسه ارائه دهد…….
 2. سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.

  معرفی فیلم یک دروغ مصلحتی کوچک A Little White Lie 2023 با دوبله فارسی سانسور شده

  تریلر فیلم بزودی از رسانه دانلودز فیلم

  دانلود با کیفیت۷۲۰

  دانلود با کیفیت ۴۸۰

  درباره فیلم:

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.

  سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.سه قربانی رسانه های اجتماعی به غول های فناوری اعلام جنگ می کنند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
 • ۱۷ اسفند ۱۴۰۱
 • ۰
 • 70 بازدید