دانلود فیلم موزیکال اعتراف The Confession Musical 2023 ✔️ با دوبله فارسی رایگان

دانلود فیلم موزیکال اعتراف The Confession Musical 2023 ✔️ با دوبله فارسی رایگان

8.4/10 20
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار :

زمانی که یک دختر جوان آمیش متوجه می شود که توسط یک خانواده ثروتمند به فرزندی پذیرفته شده است، دو جهان با هم برخورد می کنند. همانطور که او به دنبال مادر تولد خود است، بر موانع نامزد گمشده و یک جوینده طلای حیله گر که به دنبال ثروت مادر تولد خود است، غلبه می کند.

دانلود فیلم موزیکال اعتراف The Confession Musical 2023 با دوبله فارسی

دانلود فیلم موزیکال اعتراف ۲۰۲۳ با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود فیلم موزیکال اعتراف The Confession Musical 2023 ✔️ با دوبله فارسی رایگان

 1. ژانر:درام| سال انتشار: ۲۰۲۲

منتشر کننده : imdb

زبان :  دوبله فارسی

زبان: انگلیسی | مدت‌: ۸۶ دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: WEB-DL

فرمت: MKV | محصول –| امتیاز:– از ۱۰

خلاصه داستان:

 1. زمانی که یک دختر جوان آمیش متوجه می شود که توسط یک خانواده ثروتمند به فرزندی پذیرفته شده است، دو جهان با هم برخورد می کنند. همانطور که او به دنبال مادر تولد خود است، بر موانع نامزد گمشده و یک جوینده طلای حیله گر که به دنبال ثروت مادر تولد خود است، غلبه می کند…………….هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

  معرفی فیلم موزیکال اعتراف The Confession Musical 2023 با دوبله فارسی سانسور شده

  تریلر فیلم بزودی از رسانه دانلودز فیلم

  بزودی..

  دانلود با کیفیت۷۲۰

  دانلود با کیفیت ۴۸۰

  درباره فیلم:

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

امتیاز به این پست
 • ۱۳ اسفند ۱۴۰۱
 • ۰
 • 26 بازدید