دانلود فیلم ممنون بابت همه چیز ✔️ Thanks for Everything 2019 با دوبله فارسی رایگان

دانلود فیلم ممنون بابت همه چیز ✔️ Thanks for Everything 2019 با دوبله فارسی رایگان

6.2/10 250
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :

خواهران ماریان و کریستین به جزایر ماگدالن سفر می‌کنند، جایی که خاکستر پدرشان را پخش می‌کنند و از مشکلات شخصی خود فرار می‌کنند، بدون اینکه متوجه شوند که آنها را به معنای واقعی و مجازی با خود حمل می‌کنند.

دانلود فیلم ممنون بابت همه چیز Thanks for Everything 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Thanks for Everything 2019 ممنون بابت همه چیز ۲۰۱۹ با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود فیلم ممنون بابت همه چیز ✔️ Thanks for Everything 2019 با دوبله فارسی رایگان

 1. ژانر: کمدی| سال انتشار: ۲۰۲۲

منتشر کننده : imdb

زبان :  دوبله فارسی

زبان: انگلیسی | مدت‌: ۸۶ دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: WEB-DL

فرمت: MKV | محصول –| امتیاز:– از ۱۰

خلاصه داستان:

 1. خواهران ماریان و کریستین به جزایر ماگدالن سفر می‌کنند، جایی که خاکستر پدرشان را پخش می‌کنند و از مشکلات شخصی خود فرار می‌کنند، بدون اینکه متوجه شوند که آنها را به معنای واقعی و مجازی با خود حمل می‌کنند………….هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.یک دانشمند در تلاش برای نجات زمین از یک سری حملات مرگبار شهاب سنگ، با ساعت مسابقه می دهد.

  معرفی فیلم ممنون بابت همه چیز Thanks for Everything 2019 با دوبله فارسی سانسور شده

  تریلر فیلم بزودی از رسانه دانلودز فیلم

  دانلود با کیفیت۷۲۰

  دانلود با کیفیت ۴۸۰

  درباره فیلم:

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

امتیاز به این پست
 • ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
 • ۰
 • 93 بازدید