دانلود فیلم طرح ۷۵ ✔️ Plan 75 2022 با دوبله فارسی رایگان

دانلود فیلم طرح ۷۵ ✔️ Plan 75 2022 با دوبله فارسی رایگان

6.7/10 881
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :

برنامه دولتی برنامه 75، شهروندان سالخورده را تشویق می کند تا برای بهبود جامعه سالخورده، معدوم شوند. یک زن سالخورده که وسایل بقای او در حال ناپدید شدن است، یک فروشنده عملگرای طرح 75 و یک کارگر فیلیپینی با انتخاب های زندگی روبرو می شوند...

دانلود فیلم طرح ۷۵ Plan 75 2022 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Plan 75 2022 طرح ۷۵ ۲۰۲۲ با لینک مستقیم و حجم کم

دانلود فیلم طرح 75 ✔️ Plan 75 2022 با دوبله فارسی رایگان

 1. ژانر: کمدی| سال انتشار: ۲۰۲۲

منتشر کننده : imdb

زبان :  دوبله فارسی

زبان: انگلیسی | مدت‌: ۸۶ دقیقه | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: WEB-DL

فرمت: MKV | محصول –| امتیاز:– از ۱۰

خلاصه داستان:

 1. برنامه دولتی برنامه ۷۵، شهروندان سالخورده را تشویق می کند تا برای بهبود جامعه سالخورده، معدوم شوند. یک زن سالخورده که وسایل بقای او در حال ناپدید شدن است، یک فروشنده عملگرای طرح ۷۵ و یک کارگر فیلیپینی با انتخاب های زندگی روبرو می شوند……………هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.یک دانشمند در تلاش برای نجات زمین از یک سری حملات مرگبار شهاب سنگ، با ساعت مسابقه می دهد.

  معرفی فیلم طرح ۷۵ Plan 75 2022 با دوبله فارسی سانسور شده

  تریلر فیلم بزودی از رسانه دانلودز فیلم

  دانلود با کیفیت۷۲۰

  دانلود با کیفیت ۴۸۰

  درباره فیلم:

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

  هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.هنگامی که کسب و کار نگهداری از کودک او ضربه می زند، کاپیتان یک کار تابستانی در پارک آبی می گیرد. در اینجا او می تواند به سرعت از مهارت های خود به عنوان یک پرستار بچه استفاده خوبی کند.

۲/۵ - (۴ امتیاز)
 • ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
 • ۰
 • 173 بازدید